DHW line

Насоси гарячої води забезпечують виняткову енергоефективність

Деякі моделі дозволяють економити до 75% енергії.

 

DHW LT / DHW CLT

Моделі з внутрішнім теплообмінником або без нього

 

Повітропроводи
Сенсорний РК-екран

DHWM / DHWM C

Тепловий насос навколишнього повітря

 

Цифрове регулювання

DHW W / DHW WR

Додатковий водо-водяний тепловий насос використовує воду з низькотемпературного опалювального контуру для нагрівання води системи комунально-побутового водопостачання до 65 °C.

 

Сенсорний РК-екран

DHW / DHW LT

Настінний тепловий насос — ідеальна заміна класичного електричного водонагрівача.

 

Повітропроводи
Сенсорний РК-екран

DHWA

Модуль теплового насоса ГВП

Для тих, у кого вже є ємність для гарячої води.

Повітропроводи
Сенсорний РК-екран

Покрутіть колесо бажань

і дізнайтеся про ключові переваги рішень від TIKI!

Інтелектуальне рішення для невеликих приміщень

Завдяки своїм розмірам і тепловим властивостям середні насоси гарячої води можуть легко замінити класичні електричні водонагрівачі. Завдяки своїм невеликим розмірам теплові насоси можна встановити там, де раніше стояв класичний електричний водонагрівач.

Направлене повітря

Новобудови мають якісну герметичність вікон і дверей та якісну ізоляцію. Тепловий насос можна використовувати для вентиляції, а тепло направленого повітря можна використовувати для нагрівання побутової води.

Подвійний захист від корозії

Сучасна, виключно чиста емаль і великий магнієвий анод забезпечують довговічність навіть у найважчих умовах роботи без шкідливих добавок у воді.

Високоякісна ізоляція

Екологічно чиста теплоізоляція забезпечує економічне споживання енергії та дуже низькі втрати тепла. У деяких моделях ізоляція може мати товщину до 100 мм. Вона виготовлена з високоякісного екологічно чистого пінополіуретану, який не містить хлорфторвуглеводних (CFC).

Трубчасті повітронагрівачі непрямої дії

Електронагрівачі вставлені в сталевий, захищений емаллю нагрівальний фланець і не мають прямого контакту з водою. Це забезпечує їх довговічність, зменшує накопичення вапняних відкладень і спрощує обслуговування.

Зовнішній конденсатор

Встановлений на зовнішній стороні ємності, він запобігає накопиченню вапняного нальоту та подовжує термін служби, одночасно забезпечуючи підвищену безпеку використання.