Електричні водонагрівачі

Лінійка Mini

Маленькі, але надійні компаньйони для комфортного проживання. Компактні водонагрівачі об’ємом від 10 до 15 літрів, які можна встановити під раковиною або над нею.

Лінійка Primary

Незамінні у повсякденному житті. Класичні водонагрівачі, які пропонують максимальну продуктивність із простим регулюванням температури.

Лінійка Economic

Досконалість у поєднанні з найвищою якістю. Водонагрівачі з електронним блоком керування, покращеним енергозбереженням та безпекою використання.

Лінійка Superb

Оптимальне рішення для користувачів, яким потрібен продукт, що забезпечує максимальну економію, потужність і безпеку використання.

Лінійка Comfort

Електричний водонагрівач лінії Comfort – це водонагрівач, в конструкції якого немає нічого зайвого. Управління роботою здійснюється за допомогою лише однієї ручки-регулятора.

Покрутіть колесо бажань

і дізнайтеся про ключові переваги рішень від TIKI!

Цифрова навігація

Цифрове електронне керування завдяки програмним кнопкам забезпечує абсолютно новий досвід користувача.

Подвійний захист від корозії

Сучасна, виключно чиста емаль і великий магнієвий анод забезпечують довговічність навіть у найважчих умовах роботи без шкідливих добавок у воді.

Високоякісна ізоляція

Екологічно чиста теплоізоляція забезпечує економічне споживання енергії та дуже низькі втрати тепла. У деяких моделях ізоляція може мати товщину до 100 мм. Вона виготовлена з високоякісного екологічно чистого пінополіуретану, який не містить хлорфторвуглеводних (CFC).

Трубчасті нагрівальні елементи непрямої дії ( «сухі» нагрівальні елементи)

Нагрівальні елементи вставлені в сталевій захищений емаллю фланець…

Гарантія

При дотримані умов гарантійних зобов’язань на прилади надається гарантія 5,7 або 10 років.

Європейські стандарти

Інноваційні рішення містять комплектуючі від відомих європейських виробників, що надає пристроям довговічності та забезпечує відповідність всім міжнародним стандартам.