Переваги приладів ТІКІ

Високі технології

Захист від легіонел

Якщо температура води, що зберігається в нагрівачі, не досягає 65 °C протягом 14 днів поспіль, нагрівач автоматично вмикається, нагріває воду до температури, необхідної для очищення води, таким чином запобігаючи появі легіонел або ефективно знищуючи їх.

Захист від перегрівання

Захист запобігає підвищенню температури в нагрівачі вище 90 °C. Нагрівач вимикається і попереджає користувача про перевищення температури води через несправність в роботі. Це також захищає користувача від опіків надто гарячою водою.

Захист від сухого запуску

Цей захист запобігає нагріванню сухого нагрівача, таким чином захищаючи внутрішню частину нагрівача від перегрівання та несправностей.

EcoSmart

Економить до 25% енергії

Удосконалена та інтелектуальна функція EcoSmart адаптує роботу водонагрівача до ваших потреб. Завдяки оптимізації нагріванню води економиться до 25% енергії.

Як працює EcoSmart?

Ця функція відстежує ваші звички споживання води. Через 7 днів вона розраховує оптимальний спосіб роботи, який відповідає вашим потребам при мінімальному споживанні енергії. Функція запам’ятовує, коли протягом дня ви використовуєте найбільше гарячої води, тобто коли споживання води найбільше. На основі цих розрахунків нагрівач автоматично вмикається та вимикається, заощаджуючи енергію, оскільки йому не потрібно підтримувати постійну температуру (наприклад, 55 °C), як при стандартних налаштуваннях. Якщо ви хочете або потрібно змінити налаштування, просто повторіть процес запису звичок.

EcoCare

Екологічно та безпечно для людини

Нагрівачі нового покоління виготовлені з 100% перероблених матеріалів і є екологічно чистими. Вони не містять шкідливих для людини речовин.

Високоякісна
ізоляція

Нове покоління має численні технічні характеристики, які забезпечують ефективне енергоспоживання. Одним з них є шар спеціальної теплоізоляції, товщина якого в деяких моделях досягає 100 мм. Вона виготовлена з високоякісного екологічно чистого пінополіуретану, який не містить хлорфторвуглеводних (CFC).

Європейська
якість

Прилади нового покоління містять компоненти від відомих європейських виробників, що забезпечує надійну якість і тривалий термін служби електронагрівачів.

Подвійний захист
від корозії

Нове покоління електричних водонагрівачів може похвалитися найсучаснішою, виключно чистою емаллю та великим магнієвим анодом, які забезпечують довговічність навіть у найважчих умовах роботи, без шкідливих добавок у воді.

Захист від впливу
навколишнього середовища

Металеві ємності котлів виготовлені з високоякісного холоднокатаного сталевого листа, який є міцною основою для процесу емалювання. Більш товстий сталевий лист (2,25 мм для верхньої та нижньої частини ємності та 1,80 мм для покриття) і захисний шар забезпечують кращу довговічність у складних умовах роботи. Під час ретельно контрольованого процесу мокрого емалювання останнє покриття наноситься при температурі 850 °C.

Просте та зрозуміле
керування

Цифрове електронне регулювання за допомогою програмних кнопок забезпечує просте, зрозуміле та зручне керування для забезпечення чудової енергоефективності.